Spider-Man: Bez domova (Spider-Man: No Way Home)

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne

Man7 resizeSpomínate si, ako bola identita Spider-Mana na konci predošlej časti odhalená? Celý svet teraz vie, že superhrdinom a podľa niektorých i zločincom je mladý študent strednej školy. Po tomto fiasku hľadá Peter Parker pomoc u čarodejníka Doktora Strangea. Zahrávať sa s časom však nie je jednoduché. Je to veda. A keď sa táto veda nepodarí na sto percent, nastáva vo svete zmätok. V tomto prípade hneď v niekoľkých. Z paralelných vesmírov sa sem hrnie nemalé množstvo kreatúr so superschopnosťami. Peter Parker tak postupne prichádza na to, čo to skutočne znamená byť superhrdinom.

Klan Gucci (House of Gucci)

Hodnotenie používateľov: 3 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Lady resizeSpoznali sa kedysi koncom 70. rokov na večierku. Patrizia Reggiani (Lady Gaga), manažérka vo firme venujúcej sa autodoprave patriacej jej otcovi, sa prihovorila plachému študentovi práv Mauriziovi Guccimu (Adam Driver) najskôr zo sympatií. Vo chvíli, keď si začala spájať jeho priezvisko s podielom akcií významného módneho domu, ktorého by mal byť niekedy v budúcnosti dedičom, okamžite sa odhodlala vydať na lov. Mauriziov otec a niekdajší úspešný herec Rodolfo (Jeremy Irons) si však nikdy nerobil ilúzie o svojom naivnom synovi, ani o ženách zakrývajúcich túžbu po peniazoch predstieranou milostnou náklonnosťou. A tak sa pre prípad „katastrofy“ poistí...

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.