Stotisícový Jánošík

FOTO_MIRO_POLAK_2_resizesto tisíc divákov má na svojom konte historický veľkofilm JÁNOŠÍK. Pravdivá história. Presné číslo návštevnosti je 103 348 divákov.
K dosiahnutiu tejto hranice mu stačili prvé štyri týždne premietania v slovenských kinách, čo ho zaraďuje medzi najúspešnejšie filmy domácej kinematografie za posledných 20 rokov.

Rudolf Biermann, producent filmu: „S doterajším výsledkom návštevnosti sme spokojní, film dosahuje stabilné dobré výsledky a štyri týždne je na I.mieste v rebríčku návštvenosti všetkých filmov v distribúcii. Má najvyšší priemer počtu divákov na predstavenie. A čo je najdoležitejšie, medzi III. a IV. týždňom mal asi len 13% pokles návštevnosti, čo je velmi dobre.“

Veľkofilm Jánošík. Pravdivá história pokračuje v distribúcii ďalej s 19 kópiami vo všetkých kinách Slovenska, ako v multiplexoch tak i v jednosálových kinách po menších mestách.

Distribučná spoločnost Garfield Fim pripravuje pre divákov i vianočné jánošíkovské prekvapenie.

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.