Lietajúci Cyprián so Zuzanou Smatanovou

Režisérka nového slovenského filmu Mariana Čengel Solčanská nakrúca s kameramanom Lacom Janošťákom v pondelok 21.júna v magických priestoroch Červeného kláštora a v Pieninskom národnom parku videoklip k piesni autorky a interpretky Zuzany Smatanovej Lietajúci Cyprián. Skladba je už niekoľko týždňov nasadená vo viacerých rádiách, premiéru mala 6.mája vo FUN rádiu a momentálne je na 7.mieste v slovenskej airplay hitparáde Radio SK50.

Režisérka o koncepcii hovorí : „Základnou ambíciou je prepojenie filmu a interpreta prostredníctvom jednotného priestoru. Zuzana sa bude pohybovať na autentických miestach vzniku filmu, jej reálne spievanie a prirodzený zjav bude evokovať „náhodného sprievodcu legendou“. .... Výsledkom chce byť emotívne ladený, vysoko výtvarne ladený videoklip bez patetického nánosu.“
Film Legenda Lietajúcom Cypriánovi ktorý sa dokončuje práve počas týchto dní, bude mať premiéru v našich kinách o 6 týždňov - 29.júla 2010.

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.