Všetky kiná Cinemax sú v sieti Europa Cinemas

cinemax12.5.2010 – Spoločnosť CINEMAX prevádzkujúca 9 multikín v slovenských regiónoch s radosťou oznamuje, že k ôsmim členským kinám siete EUROPA CINEMAS pribudlo aj najnovšie otvorené kino CINEMAX Košice. Členstvo v tejto prestížnej európskej sieti získava kino až po splnení prísnych podmienok. Okrem iného aj podporou európskeho filmu v podobe minimálneho percenta premietaní európskych filmov z čo najväčšieho počtu krajín a tvorba špeciálnych programov pre mladé publikum. Za rok 2009 sa v kinách CINEMAX odohralo viac ako 30_ predstavení európskych filmov z celkovo 15 krajín.

CINEMAX do regiónov priniesol nielen kvalitné kinosály, ale aj hodnotné filmy. Diváci si môžu už od premiéry vychutnávať filmové novinky celosvetovej produkcie, medzi ktorými nechýbajú ani "artovejšie" zamerané tituly. Programovú štruktúru kín obohacujú aj viaceré festivaly ako 7x7 – festival európskeho filmu, ARTFILM, EKOTOPFILM a ďalšie. Nemožno opomenúť ani špeciálne filmové akcie "Babská jazda", "Detské kino", "ARTMAX", exkluzívne predpremiéry filmov alebo novinku - priame prenosy z Metropolitnej opery v New Yorku.

Snahou siete CINEMAX je, aby si ten "svoj" program vybral každý divák. Europa Cinemas momentálne združuje 769 kín so 1916 sálami v 442 európskych mestách. CINEMAX sa teší, že sa mu podarilo splniť náročné podmienky a so svojimi multikinami v mestách Dunajská Streda, Košice, Nitra, Trenčín, Trnava, Poprad, Prešov, Skalica a Žilina sa stal hrdým členom tejto prestížnej organizácie.

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.