Pes (USA, 2022)

DogDog
Komédia, 101 minút
Réžia: Reid Carolin, Channing Tatum. Scenár: Reid Carolin. Kamera: Newton Thomas Sigel. Strih: Leslie Jones. Hudba: Thomas Newman. Hrajú: Channing Tatum, Q'orianka Kilcher, Ethan Suplee, Kevin Nash, Aqueela Zoll, Bill Burr, Jane Adams, Emmy Raver-Lampman, Cayden Boyd, Neraida Bega, Nicole LaLiberte, Ronnie Gene Blevins, Ryder McLaughlin, Skyler Joy, Eric Urbiztondo, Patricia Isaac, Rene Rivera, Terri Hoyos, Tom Beyer a ďalší.
Slovenská premiéra: 10. marca 2022
Mariňák vo výslužbe Briggs dostane úlohu, ktorá sa zdá byť najťažšou v celej jeho vojenskej kariére. Má doviesť sučku belgického ovčiaka Lulu na pohreb jej bývalého psovoda. Arogantný, ľahkovážny frajer a svojhlavá psia dáma proti svojej vôli spoločne vyrážajú na dlhú cestu autom po tichomorskom pobreží. Spočiatku sa navzájom nemôžu vystáť a okrem toho je pes často ešte o krok vpred pred svojím novým „pánom“. Dokáže zdemolovať auto, prekaziť nádejné rande aj utiecť v najnevhodnejšej možnej chvíli. Po sérii trapasov sa však z nich začína stávať tím. Briggs postupne zisťuje, čo všetko Lulu vo vojne zažila a čo má rada, Lulu si zase uvedomí, že by z toho otravného chlapa raz predsa len mohol byť solídne vychovaný a dobre vycvičený človek. Ešte však pred nimi stojí jedna náročná výzva – podarí sa im na pohreb doraziť včas?
Foto: Bontonfilm SK

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.