Nová česká komédia láme rekordy

zeny_2Kiná v susednom Česku valcuje nová komédia v štýle amerického seriálu Sex v meste s názvom Ženy v pokušení, ktorú za necelé tri týždne videlo už 405 000 divákov. Jej režisér a scenárista Jiří Vejdělek za toto krátke obdobie prekonal nielen úspech svojej prvotiny Účastníci zájazdu, ale aj divácke hity ako bol Nestyda režiséra Jana Hřebejka, či najnovší počin Zdeňka Trošku Doktor od jazera hrochov.

Nová vášnivá komédia si berie na mušku ľúbostné zmätky žien troch generácií - matky, dcéry a vnučky. Snímke dominuje najmä výkon Elišky Balzerovej v netypickej úlohe zvodnej babičky, bývalej herečky a sexuálnej dračice. Predstaviteľka legendárnej doktorky Čeňkovej zo seriálu Nemocnica na okraji mesta sa dokonca v zrelom veku ako 60-ročná odvážila postaviť nahá pred zeny_1objektív fotoaparátu a nafotiť akt čisto pre potreby tohto filmového príbehu. Jej filmovú dcéru stvárnila Lenka Vlasáková, známa z filmu Kawasakiho ruža. Svet ich mužských protivníkov zastupuje populárny „Nestyda“ Jiří Macháček.

Režisér Vejdělek sa ešte pred premiérou filmu stavil s producentom Tomášom Hoffmanom, že ak prekonajú hranicu milión divákov, napíše mu ešte tento rok, scenár novej komédie. Záujem divákov zatiaľ nasvedčuje, že si k novému scenáru bude musieť sadnúť už čoskoro. V slovenských kinách uvidíme nový divácky hit od 10. júna.

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.