Macko Puf: Krv a med II (Veľká Británia, 2024)

Winnie the Pooh Blood and Honey 2Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2
Horor / Thriller, 100 minút
Réžia: Rhys Waterfield. Scenár: Rhys Waterfield, Matt Leslie. Kamera: Vince Knight. Strih: Rhys Waterfield. Hudba: Andrew Scott Bell. Hrajú: Scott Chambers, Tallulah Evans, Ryan Oliva, Simon Callow, Alec Newman, Peter DeSouza-Feighoney, Marcus Massey, Lewis Santer, Nicola Wright, Sam Barrett, Chrissie Wunna, Ash Tandon, Lila Lasso, Philip Philmar, Jamie Robertson, Andrew Rolfe, Kelly Rian Sanson, Jenny Miller, Jenna N. Wilson, Becca Hirani, Danielle Scott, Louisa Warren, Alina Desmond, Thea Evans, Alyssa Haymor, Nichaela Farrell
Slovenská premiéra: 2. mája 2024
Macko Puf a Prasiatko sú späť, a tentoraz sa k ich pomste pridá aj Tiger a Sova! Uplynulo päť mesiacov od masakru v Stoakrovom lese. Christopher Robin chodí k psychológovi a snaží sa vyrovnať s hrôzostrašnými udalosťami. Pátrací tím medzitým márne pátra v lese po údajných príšerách, nič nenájdu, preto Christopherovi Robinovi v skutočnosti už nikto neverí. Psychológ sa snaží vyvolať spomienky na detstvo počas terapeutických sedení, keď si Christopher Robin spomenie na svoje piate narodeniny, ktoré sú východiskovým bodom pomsty zvierat.
Foto: Vertigo Distribution

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.