Čo by bolo, keby… (Francúzsko, 2022)

Le Tourbillon de la vieLe Tourbillon de la vie
Romantický / Dráma, 120 minút
Réžia: Olivier Treiner. Scenár: Camille Treiner, Olivier Treiner. Kamera: Laurent Tangy. Strih: Valérie Deseine. Hudba: Raphaël Treiner. Hrajú: Lou de Laâge, Raphaël Personnaz, Isabelle Carré, Grégory Gadebois, Esther Garrel, Denis Podalydès, Sébastien Pouderoux, Aliocha Schneider, Camille Claris, Natacha Krief, Milo Mazé, Sam Chemoul, Caroline Bourg, Alban Guyon, Karine Texier, Philippe Maymat
Slovenská premiéra: 27. apríla 2023
Čo by bolo, keby…? Takto sa Julia pozerá na svoj život, pretože v každom dôležitom bode jej kariéry a osobného života sa jej pred očami mihne iný život, iný osud, ktorý mohla mať, keby sa v tej chvíli bola rozhodla inak. Mala by šťastnejší, úspešnejší život, stretla by ďalšiu lásku, mala by očarujúcejšiu kariéru? Jeden život: nespočetné možnosti. Čo by bolo, keby… je láskyplné vyznanie života, ktoré hovorí priamo k srdcu.
Foto: Vertigo Distribution

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.