Posledný strih (Francúzsko, 2022)

Coupez Coupez !
Komédia / Horor, 110 minút
Réžia: Michel Hazanavicius. Scenár: Michel Hazanavicius (podľa pôvodného scenára Šin'ičiró Uedu). Kamera: Jonathan Ricquebourg. Strih: Mickael Dumontie. Hudba: Alexandre Desplat. Hrajú: Romain Duris, Bérénice Bejo, Grégory Gadebois, Finnegan Oldfield, Matilda Anna Ingrid Lutz, Raphaël Quenard, Luàna Bajrami, Jean-Pascal Zadi, Agnès Hurstel, Lyès Salem, Charlie Dupont, Sébastien Chassagne, Quentin Dupieux
Slovenská premiéra: 27. októbra 2022
V opustenej budove sa pokazí natáčanie nízkorozpočtového zombie hororu. Protivný režisér svojím nepríjemným správaním privedie hercov a štáb na pokraj síl, keď odhalí svoj plán, ako vniesť do projektu energiu a vzrušenie: oživiť skutočnú, starodávnu zombie kliatbu. V šialenom jednom zábere, v ktorom lietajú časti tiel a tekutiny, herci bojujú o život s nemŕtvymi a ich režisérom, až kým film nedospeje do šokujúceho záveru a nenabehnú titulky... ale je to celý príbeh? Oscarový scenárista a režisér Michel Hazanavicius prináša jeden z najinovatívnejších, najradostnejších a najzábavnejších ľúbostných listov filmu a filmovej tvorbe, aký ste kedy videli. Adaptácia kultového japonského kasového trháku One Cut of The Dead od Chinichiro Ueda.
Foto: Film Europe

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.