Predpredaj cinepassov – pre študentov zadarmo!

vizual_AFF2010_resizeArt Film Fest pripravil pre svojich návštevníkov niekoľko zaujímavých ponúk, vďaka ktorým môžu získať festivalové cinepassy - permanentky za výhodné ceny.

 

Vďaka Prvej stavebnej sporiteľni majú študenti do 26 rokov - narodení v roku 1984 a neskôr - opäť možnosť prísť na Art Film Fest zadarmo. Stačí, ak do 11. júna 2010 vyplnia registračný formulár, ktorý nájdu na stránke www.artfilmfest.sk. Získajú tak 9-dňovú permanentku – študentský cinepass, ktorý im umožní vstup na všetky verejné festivalové projekcie a sprievodné podujatia festivalu. Od 18. júna 2010 už bude študentský cinepass k dispozícii len v pokladniach na registračných miestach festivalu za 5,- €. Za túto cenu získajú permanentky aj držitelia kariet ISIC a študenti starší ako 26 rokov. Mladí návštevníci určite ocenia aj správu, že v porovnaní s minulým rokom, na nich čakajú v stanovom mestečku väčšie priestory na ubytovanie.

Štandardné celofestivalové 9-dňové cinepassy si za zvýhodnené ceny môžu záujemcovia zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal do konca mája len za 16,- €. Počas festivalu, v termíne od 18. do 26. júna 2010, už bude cinepass stáť 30,- €. V tomto termíne budú k dispozícii aj 3-dňové permanentky za cenu 10,- € alebo jednorazové vstupenky na jednotlivé vybrané predstavenia za 2,- €.

Špeciálne výhody majú aj klienti Zdravotnej poisťovne Dôvera, alebo držitelia kariet EURO<26, ITIC, ZŤP, Teplickej karty a preukazu člena filmového klubu. Do 17. júna 2010 môžu zlacnený cinepass získať len za 10,- €. Počas festivalu to už bude za 15,- €.

Zľavy čakajú aj na dôchodcov. Návštevníci starší ako 62 rokov si počas festivalu môžu kúpiť dôchodcovský cinepass za 5,- €, účastníci starší ako 62 rokov poistení v Zdravotnej poisťovni Dôvera, alebo s trvalým pobytom v trenčianskom kraji dokonca získajú festivalovú permanentku už za 2,- €.

Filmoví profesionáli (osoby aktívne pôsobiace v oblasti audiovízie) sa môžu bez poplatku akreditovať na festival požiadaním o akreditáciu Film Professional. Akreditačný formulár nájdu na stránke www.artfilmfest.sk v druhej polovici mája.

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.