Nové správy

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne

Nebo, peklo, zem - nová snímka režisérky Laury Sivákovej prichádza do kín
Štyridsať dní filmovania, dvojročná pauza, výmena dvoch hercov a väčšiny členov štábu, nevyspytateľné počasie, jedno tehotenstvo a jedno materstvo – to všetko ovplyvnilo vznik filmu Nebo, peklo...zem. Bez vášne pre film zo strany producenta a tvorcov by zrejme nikdy neprišiel až k vám. Diváci ho v kinách uvidia od 16. apríla.
Film, Continental film

Kuriér 3 prichádza do našich kín
Neprekonateľný Jason Statham v úlohe kuriéra Franka Martina je späť! Nenechajte si ujsť akčný film, plný rýchlych áut, adrenalínu a nebezpečných únikov. Do našich kín prichádza Kuriér 3 od 16. apríla.
Film, SPI International

Do kín prichádza európsky dokument roku, český film René
"Prečo žiadna časť môjho zasraného života nedopadla dobre? To nevie nikto. Ani Boh. Boh má voľno a číta si porno,“ píše vo svojom Denníku zabudnutého nenapraviteľný kriminálnik, a tiež osobitý spisovateľ René Plášil, hlavná postava ďalšieho časozberného dokumentu Heleny Třeštíkovej. (V kinách od 16. apríla)
Film, ASFK

Pozvánka na krst DVD filmu Slepé lásky
Vo štvrtok 16. apríla vás pozývame na krst DVD filmu Slepé lásky. O 16.30 sa v Polus City Centre na Vajnorskej ulici v kníhkupectve Panta Rhei bude tlačová konferencia, o 17.00 ho pokrstí herečka Emília Vášáryová.
Film, Artileria

Pozvánka na vyhlásenie výsledkov najstaršej filmovej ceny na Slovensku
Ceny IGRIC sa udeľujú už od roku 1967. Na tlačovú konferenciu v stredu 15. apríla o 14.00 v Charlies prisľúbila účasť väčšina oceneých tvorcov. Zároveň budú udelené Ceny slovenskej filmovej kritiky 2009.
Film, KFN

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.