Pre návštevníkov Nostalgie zadarmo!

Na slávnostnom otvorení tohtoročného Febiofestu sa po prvýkrát udeľovali Výročné ceny Asociácie slovenských filmových klubov. Najlepším klubovým filmom minulého roka sa stala rumunská snímka 4 mesiace, 3 týždne a 2 dni a ocenenie pre Najlepší filmový klub prevzal dramaturg bratislavského filmového klubu Nostalgia Peter Gavalier.

4mesiaceFilmRokaNostalgia sa chce pri tejto príležitosti odvďačiť svojim divákom za peknú návštevnosť počas uplynulého roka mimoriadnym uvedením najlepšieho klubového filmu a zároveň naň pozvať i všetkých záujemcov o kvalitný film, ktorí doposiaľ nemali príležitosť navštíviť niektoré z predstavení v Nostalgii.

V roku 2009 začala Nostalgia už devätnásty rok svojej činnosti, počas ktorej uviedla už viac ako 4.200 filmových predstavení, ktoré navštívilo skoro 500.000 divákov. Počas filmovej sezóny sú v Nostalgii uvádzané nové na festivaloch oceňované snímky, ale i špičkové filmy súčasnosti i minulosti a ,samozrejme, nechýbajú ani legendárne diela zo zlatého fondu kinematografie. Spolu vytvárajú dramaturgicky veľmi pestrú filmovú kolekciu, ktorej ambíciou je ponúknuť návštevníkom kvalitné a hodnotné filmové snímky. V skromných podmienkach sa Nostalgia aspoň čiastočne snaží pripomenúť atmosféru a kompenzovať (mnohým chýbajúcu) ponuku dnes už zaniknutých mestských kín či filmových klubov v širšom centre Bratislavy.

Predstavenie 4 mesiace, 3 týždne a 2 dni sa bude v pondelok 4.5.2009 o 20:00 hod. v kinosále Nostalgie.
Na toto predstavenie, uvádzané v spolupráci s Asociáciou slovenských filmových klubov, je pre všetkých návštevníkov vstup voľný!

Viac info na www.nostalgia.sk

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.