Boy-Kills-World (USA, 2023)

Boy Kills WorldBoy Kills World
Akčný / Thriller, 115 minút
Réžia: Moritz Mohr. Scenár: Tyler Burton Smith, Arend Remmers. Kamera: Peter Matjasko. Strih: Lucian Barnard. Hudba: Ludvig Forssell. Hrajú: Bill Skarsgård, Jessica Rothe, Michelle Dockery, Brett Gelman, Isaiah Mustafa, Andrew Koji, Famke Janssen, Sharlto Copley, Yayan Ruhian, Quinn Copeland, Cameron Crovetti, Nicholas Crovetti, Frances Sholto-Douglas, Jane de Wet, Kevin Otto, H. Jon Benjamin (menej)
Produkcia: Sam Raimi, Roy Lee, Stuart Manashil, Dan Kagan, Wayne Fitzjohn, Simon Swart, Zainab Azizi, Alex Lebovici
Slovenská premiéra: 25. apríl 2024
Strhujúca akčná jazda plná zábavy a irónie. Vychádzajúca hviezda Bill Skarsgård sa vydáva na cestu za pomstou ako nezastaviteľný nástroj smrti v dystopickej blízkej budúcnosti. Môže z hluchonemého chlapca vyrásť elitný zabijak? Môže! Keď ho poháňa pomsta vyšinutej tyranke, ktorá brutálne vyvraždí jeho rodinu a jemu nechá vyrezať jazyk a vypáliť ušné bubienky. Dej sa odohráva v takmer postapokalyptickej budúcnosti v meste, v ktorom žije a vládne skorumpovaná dynastia na čele s Hildou Van Der Koy. Práve ona mu zabila matku a sestru a jeho nechala navždy umlčať a ohluchnúť. Má jediné želanie a poslanie, vidieť ju zomierať v bolestiach. A urobí pre to čokoľvek. Aby prežil, naučí sa čítať z pier. Aby sa pomstil, podstúpi drsný výcvik u tajomného šamana. Vedený hlasom zo svojej obľúbenej videohry z detstva sa stane nástrojom smrti, ktorý nič nezastaví. A v predvečer jednej z Hildiných každoročných zábav, brutálneho zabíjania protivníkov, rozpúta krvavý masaker.
Foto: Bontonfilm SK

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.