Cool Girl! (Česko, 2023)

Cool GirlCool Girl!
Komédia / Dráma, 97 minút
Réžia: Jeremy Tichý. Scenár: Jeremy Tichý (podľa knihy Leny Valenovej). Kamera: Jan Filip. Strih: Marek Opatrný. Hudba: Petr Knedlík, Matyáš Vonz. Hrajú: Anna Šulcová, Dominique Alagia, Kristal Shine, Veronika Bellová, Kateřina Brožová, Filip Blažek, Sabina Laurinová, Jakub Jíra, Marek Dobeš, Jan Parma, Luděk Tvrdý, Martin Ambrož, Robert Cejnar, Lyubov Tupikova, Pavel Šalitroš, Jeremy Tichý, Daniel Holomek, Daniel Bek
Slovenská premiéra: 29. júna 2023
Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého.
Foto: Continental Film

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.