BANGER. (Česko, 2022)

BANGERBANGER.
Dráma / Komédia, 105 minút
Réžia: Adam Sedlák. Scenár: Adam Sedlák. Kamera: Dušan Husár. Strih: Šimon Hájek, Jakub Jelínek. Hudba: Oliver Torr. Hrajú: Adam Mišík, Marsell Bendig, Anna Fialová, Sergei Barracuda, Jan Révai, Sára Rychlíková, David Černý, Džana Valjevac, Kamila Trnková, Vojtěch Vodochodský, Matěj Beneš, Aleš Petráš, Anna Marie Purić, Jan Černý, Stacy Cruz, Jan Slovioček, Anna Bangoura, Alfons Llupi, Luciano Nushi, Omar Sakiqi, Valentin Torač, Lucie Camfrlová, Rita Jasinská, Roman Motyčka, Lenka Konvičková, Štěpán Vodrážka, Jiří Konvalinka, Petr Koza, Samir Hauser, Petr Cífka, Pavel Novotný, Petr Hošek, Radim Špaček, Martin Mikyska
Slovenská premiéra: 6. októbra 2022
„Každý bude poznať moje meno, každý bude poznať môj ksicht.“ Hlavný hrdina Alex v podaní populárneho českého speváka Adama Mišíka predáva ten najlepší kokaín v Prahe, s dílovaním chce však raz a navždy skončiť. Jeho snom je presláviť sa na rapovej scéne a nahrať vlastný banger (inými slovami, dobrú pieseň, hit). Okrem toho sa s ním práve rozchádza jeho priateľka a Alex jej chce dokázať, že na to má. Táto noc je na zmenu ako stvorená. Jeho kamarát Láďa totiž na feat zohnal rapera Sergeia Barracudu, a to znamená vstupenku medzi top hráčov. Táto vstupenka však nebude lacná a Alex s Láďom musia za pár hodín zohnať poriadny balík peňazí. Vyrážajú preto na bláznivú, adrenalínovú jazdu nočným mestom, aby predali všetky drogy, ktoré doma ešte našli.
Foto: Bontonfilm SK

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.