Mainstream (USA, 2020)

MainstreamMainstream
Dráma / Komédia, 94 minút
Réžia: Gia Coppola. Scenár: Gia Coppola. Kamera: Autumn Durald. Strih: Glen Scantlebury. Hudba: Devonté Hynes
Hrajú: Andrew Garfield, Maya Hawke, Colleen Camp, Chris Messina, Jason Schwartzman, Alexa Demie, Nat Wolff, Johnny Knoxville, Trevor White, Jefery Levy, Jake Paul a ďalší.
Slovenská premiéra: 23. septembra 2021
Kúsok nad hollywoodskym bulvárom žije Frankie, mladá žena, ktorá sa snaží zistiť, kým chce byť. Hneď potom, ako zažije niekoľko nadpozemských stretnutí so záhadným Linkom, mužom, ktorý podľa všetkého žije bez pravidiel, ju tento muž inšpiruje, aby nakrúcala jeho antimainstreamové reči na internet. Spoločne sa stávajú hviezdami internetu. Je však ťažké udržať si zdravý rozum, keď sa stupňuje tlak, aby ste boli dôležití. Aby toho nebolo málo, Frankie a Link si spolu začnú románik. Frankie sleduje, ako sa Link stáva stelesnením všetkého, čím opovrhoval. Frankie sa začne pýtať, či sa aj ona stáva monštrom, aké pomohla vytvoriť. Ľúbostný príbeh o láske k niekomu, kto nemiluje samého seba, proti novej kultúre dnešného sveta.
Foto: Film Europe

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.