Ako dostať deda z domu (USA 2020)

Ako dostat deda z domuThe War with Grandpa
Rodinná komédia, 98 minút
Scenár: Tom J. Astle, Matt Ember (podľa predlohy Roberta Kimmela Smitha). Réžia: Tim Hill. Kamera: Greg Gardiner. Strih: Peter S. Elliot, Craig Herring. Hudba: Aaron Zigman. Hrajú: Robert De Niro, Uma Thurman, Oakes Fegley, Rob Riggle, Christopher Walken, Jane Seymour, Laura Marano, T. J. McGibbon, Heather Johansen, Rew Scheid a ďalší.
Slovenská premiéra: 17. septembra 2020
Peter (Oakes Fegley) toho so svojím starým otcom (Robert De Niro) prežil veľa, vždy mali k sebe blízko a obaja sa pôvodne tešili, že budú bývať spolu. No trochu sa prerátali. Dedkovi má totiž Peter (Oakes Fegley) prepustiť svoju izbu – svoje teritórium, svoje výsostné kráľovstvo. Staré priateľstvo je v okamihu zabudnuté a z deda sa stáva nepriateľ číslo jeden, ktorý musí za každú cenu preč z domu. Peter vyhlási vojnu bez zľutovania a nachystá na svojho dedka sériu majstrovsky naplánovaných pascí. Väčšina starých otcov by sa po toľkých kanadských žartíkoch radšej pobrala do domova dôchodcov, ale tento dedo je tvrdší, ako vyzerá. Rozhodne sa nevzdá, prijme vojnový stav ako výzvu a pustí sa do boja. Akciu strieda protiakcia, po každom zákernom útoku prichádza ešte zákernejšia odpoveď. Boje sa stupňujú, no víťaz môže byť len jeden. Vojna sa rozhodne na veľkej trampolíne, kam si Peter privedie posily zo školy a dedo posily narodené pred mnohými rokmi... Boje o osud sveta, vesmíru alebo ďalekých galaxií, súboje gladiátorov, terminátorov či titanov, to všetko je nič v porovnaní s tým, keď je v hre vaša detská izba a proti vám stojí nepriateľ s tvárou Roberta De Nira. Ako „foter“ robil peklo zo života Benovi Stillerovi, ako dedo je to ešte drsnejší protivník.
Foto: Bontonfilm

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.