Mulan (USA 2020)

MulanMulan
Dobrodružná akčná dráma, 116 minút
Scenár: Rick Jaffa, Amanda Silver. Réžia: Niki Caro. Kamera: Mandy Walker. Strih: David Coulson. Hudba: Harry Gregson-Williams. Hrajú: Yifei Liu, Jet Li, Jason Scot Lee, Rosalind Chao, Utkarsh Ambudkar, Tzi Ma, Yoson An, Ron Yuan, Roge Yuan, Jimmy Wong, Pei-pei Chneg, Nelson Lee, Chum Ahelepola a ďalší.
Slovenská premiéra: 4. septembra 2020
Nový dobrodružný rodinný film od štúdia Disney je remakom veľmi úspešného rovnomenného animovaného príbehu o odvážnej Mulan a jej ceste bojovníčky za uznaním a rešpektom v starovekej Číne... Keď čínsky cisár (Jet Li) vydá nariadenie, že každý muž z rodiny musí odísť slúžiť do cisárskej armády na obranu krajiny pred bojovnými kočovníkmi zo severu, Hua Mulan (Yifei Liu), najstaršia dcéra váženého cisárskeho bojovníka, zaujíma miesto svojho chorého otca v cisárskej armáde. V prestrojení za muža prekonáva Mulan nástrahy na každom kroku svojej cesty a učí sa využívať svoju vnútornú silu a svoj skutočný potenciál. Táto epická cesta z nej robí nielen váženého a rešpektovaného bojovníka, ale vyslúži si aj rešpekt vďačného národa... a samozrejme aj jej hrdého otca... Nový film od štúdia Disney Mulan prináša na plátna kín nielen krásny epický príbeh s množstvom úžasných bojových scén ale aj skvelé medzinárodné obsadenie ako napr: Yifei Liu v roli Mulan; Donnie Yena v roli veliteľa Tunga; Jasona Scotta Leeaho ako Böri Khana; Yosona Ana ako Cheng Honghui a tiež Gong Li ako Xianniang a v neposlednom rade aj slávneho akčného hrdinu Jet Liho v roli cisára.
Foto: CinemArt SK

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.