Bhután v 50 mestách ČR

Od 4. februára 2010 sa niekoľko dokumentárnych filmov vydá na svoju púť po desiatkach miest v Českej republike v rámci festivalu Expediční kamera. „Vybrali jsme nejzdařilejší filmy uplynulé sezóny a přinášíme je do více než 50 měst České republiky!“ tvrdia organizátori.
Expediční kamera 2010 prináša snímku Bhután - hľadanie šťastia ako jednu zo šestice nominovaných filmov. Výber prebiehal v spolupráci s Medzinárodným horolezeckým filmovým festivalom v Teplicích nad Metují, kde film slovenského dokumentaristu Pavla Barabáša získal Cenu divákov.

Filmový festival Expediční kamera je celovečerné premietanie filmov o dobrodružstve, divokej prírode, o extrémnych zážitkoch a športoch. Celý projekt vyvrcholí 15. marca. Jednotlivé filmy teda budú súčasťou expedičnej prehliadky viac ako päť týždňov a podľa očakávaní organizátorov ich bude môcť zhliadnuť niekoľkotisíc divákov.

Viac informácií si môžete pozrieť priamo na stránke festivalu:
http://www.hedvabnastezka.cz/expedicni-kamera/host-festivalu

O filme Bhután – hľadanie šťastia si môžete prečítať viac na stránke K2 studia:
http://www.k2studio.sk/?cube=text&c=519

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.