Frankofónny film opäť v Poluse

22454_340810392773_117701627773_4656565_8049872_sMedzi 8. a 13. aprílom obsadí vybrané kinosály bratislavského Palace cinemas v Polus City Center 12. ročník Festivalu frankofónnych filmov. Diváci si budú môcť vybrať z projekcií v šiestich sekciách. Čaká ich rôznorodý výber zo súčasnej kinematografie z Európy, Afriky, Ázie a Severnej Ameriky.


„Teší nás, že sa vraciame do známeho priestoru. Dúfam, že si do multiplexu nájdu cestu rovnako skalní ako aj noví návštevníci festivalu. Verím, že sa diváci podobne ako my nevedia dočkať pvých premietaní.“ povedala Eva Porubanová, riaditeľka festivalu.
Od dnes budú informácie o festivale dostupné na stránke www.fiffba.sk. K dispozícii budú anotácie k premietaným filmom a postupne pribudne program, informácie o možnostiach zakúpenia lístkov a akreditácií. Novinky o festivale sa dozviete aj na facebooku na fanúšíkovskej stránke facebook.com/fiffba.

FIFFBA - Medzinárodný festival frankofónneho filmu Bratislava je prehliadkou toho najlepšieho zo súčasnej tvorby frankofónnych krajín. Prináša kvalitné a inšpiratívne filmy s ambíciou odzrkadľovať aktuálne trendy a fenomény svetovej kinematografie. Snaží sa podnecovať rôznorodosť filmovej tvorby a vytvárať priestor na interakciu medzi filmami, ich autormi a slovenskými divákmi. FIFFBA - Veľký filmový jour [žúr], nielen pre frankofónov!

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.