Snehulienka oslávi výročie na Blu-Ray

Walt Disney Studios začína v Slovenskej republike od augusta s vydávaním filmov na diskoch Blu-Ray.

Film Snehulienka a sedem trpaslíkov oslávi vydaním na Blu-Ray hneď dve okrúhle výročia. Pred sedemdesiatimi rokmi získal tento film čestnú cenu americkej Akadémie, ktorá vtedy ocenila tento výnimočný a nadčasový príbeh jednou veľkou a siedmimi malými soškami Oscara. Zároveň ubehlo sedemdesiat päť rokov od začatia prác na filme. Filmová klasika a zároveň prvý animovaný film všetkých čias, rozprávka Snehulienka a sedem trpaslíkov, vyjde na DVD a v Diamantovej edícii na Blu-Ray diskoch v polovici októbra v reštaurovanej podobe a so špeciálnymi bonusmi.

Prvými filmami z produkcie Walt Disney na Blu-Ray budú už v auguste 2009 filmy Golfový sen (The greatest game ever player), dobový film o jednom z prvých golfových súbojov, v ktorom zažiaril dnes už známy Shia LaBeouf a Spoveď nákupnej maniačky (Confessions of a Shopaholic), romantická komédia o nezvládnuteľnej chuti nakupovať so skvelým hereckým obsadením.

Tento rok sa môžeme tešiť na ďalšie filmy na Blu-Ray: sci–fi komédia Hora čarodejníc s The Rockom, teenage hity Jonas Brothers Koncert, v USA veľmi úspešná komédia Návrh so Sandrou Bullock, ale predovšetkým nový film z dielne Disney-Pixar Hore.
Všetky filmy vyjdú zároveň aj na DVD.

Spoločnosť Walt Disney tradične prináša svoje filmy vo vysokej obsahovej i technickej kvalite. Formát Blu-Ray poskytuje divákovi nielen obraz vo vysokom rozlíšení, ale aj sedemkanálový zvuk v tej najvyššej kvalite, interaktívne funkcie a možnosť stiahnuť si bonusový materiál z internetu. Milovníci filmov štúdia Walt Disneyh túto novinku iste ocenia.

Fotografie, obaly, makety, informácie nájdete na:
ftp.fhe.cz Meno: fhe Heslo: press

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.