Veľkofilm Jánošík už 4. septembra

Hoci je distribučná premiéra najočakávanejšieho domáceho titulu tohto roka naplánovaná na 10.septembra, slávnostná premiéra filmu Jánošík. Pravdivá história prebehne už týždeň predtým.

Dokonca nielen pozvaní VIP hostia a novinári, ale aj fanúšikovia najnovšieho spracovania príbehu o legendárnom zbojníkovi si ju môžu vychutnať spolu so všetkými hviezdami filmu – predaj vstupeniek na historickú udalosť, aká sa určite najbližšie roky nebude opakovať začal už 20.augusta.

Chýbať nebude slávnostne prestretý červený koberec, príchod limuzínami, ale aj takmer kompletná zostava účinkujúcich: Václav Jiráček, Ivan Martinka, Marián Labuda, Táňa Pauhofová, režisérky Agnieszka Holland a Kasia Adamik, autorka Eva Borušovičová a priamo z New Yorku pricestuje na premiéru herečka Sarah Zoe Canner, ktorá si zahrala poslednú Jánošíkovu lásku...

Denisa Biermannová, distribútor filmu: „Je to pravda, prvýkrát v histórii bude premiéra jedného filmu vo všetkých sálach uvedeného multikina, dokonca za účasti delegácie tvorcov a hercov. Od 20.augusta sú priamo v Auparku v predaji vstupenky na túto udalosť. V cene lacnejšej vstupenky je prechádzka po červenom koberci v štýle filmových hviezd, welcome drink a jeden darček osobne od Jánošíka, kto si priplatí dostane sa aj na slávnostnú recepciu po skončení filmu...“

Kto sa nedostane na slávnostnú premiéru do Bratislavy bude si môcť Jánošíka pozrieť v kinách od 10. septembra, k dispozícii bude 16 kópií filmu. V rovnaký deň odštartuje Jánošík aj v Čechách so 40 kópiami.

Vyhľadaj

2percenta

220x220stavoing

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.