ISSN 1339-4762

2percenta

Reklamný prúžok

Watchmen

Hodnotenie filmu podľa čitateľov

Wat resizeSeriálová verzia úspešného komiksu Watchmen režiséra od DC Comics vzbudzovala od svojho ohlásenia obrovské očakávania. Podarilo sa ich naplniť?

Čítať celý článok...

Willoughbyovci (The Willoughbys)

Hodnotenie filmu podľa čitateľov

Will2 resizeAni nie dva roky po tom, čo animovaný film Into the Spider-Verse (2018) získal Cenu akadémie, môžeme povedať, že na trh animovaného filmu sa pomaly vracia rozmanitosť. Monopolné postavenie dielní Pixar, Disney a Dreamworks tak po siedmich rokoch poráža inovatívny animák a karty vo filmových oceneniach postupne narúšajú tituly pochádzajúce z iných kreatívnych štúdií.

Čítať celý článok...

Roxanne Roxanne

Hodnotenie filmu podľa čitateľov

Roxane resizeMyslíte si, že hollywoodsky príbeh s happy endom o celebritách, ktoré sa zo dňa na deň stali hviezdami, sa môže odohrať len na filmovom plátne? Vojvodkyňa Meghan Markle bola pôvodne kaligrafka, Beyoncé zametala podlahy v matkinom kaderníctve, Brat Pitt si zarábal ako maskot v obleku kurčaťa, Nicole Kidman bola masážna terapeutka, Chaning Tatum bol zase striptér a Tom Cruise hotelovým poslíčkom. Vo svete showbiznisu existuje množstvo viac či menej vydarených príkladov.

Čítať celý článok...

matures and boys sex