ISSN 1339-4762

2percenta

Reklamný prúžok

Nový Tv Spot festivalu Barbakan 2012

Barbakan logo resizeFestival Barbakan predstavuje tohtoročný TV spot. So sloganom "More zážitkov" vás presvedčí, že na Barbakane ešte leto ani zábava zďaleka nekončí. Spot režíroval mladý slovenský režisér Marek Janičík, autor úspešných filmov Sizyfos, Drážky Humoru a najnovšieho počinu Kino svet.

Zároveň so spotom sa na webovej stránke festivalu www.barbakanfest.sk spúšťa internetový predpredaj vstupeniek. Jednodňová vstupenka na všetky filmové premietania v daný deň sa predáva za 4,80 €. Na všetky koncerty si môžete zakúpiť celofestivalovú permanentku v hodnote 15 €  alebo na jednu hudobnú scénu v jeden večer za  5 € a 6 €. Všetky barbakan resizeinformácie o predpredaji nájdete na http://barbakanfest.interticket.sk/. Študenti a dôchodcovia majú ešte stále možnosť sa akreditovať a zúčastniť sa celej filmovej časti festivalu za symbolický poplatok. Akreditácie končia v piatok 28. 09. o polnoci.

Festival hudby, filmu a výtvarného umenia, na ktorom vás čaká More zážitkov, sa v Banskej Bystrici začne už 10. 10. 2012.


TVSPOT tu: http://www.youtube.com/watch?v=XoD61R8cJiY&;feature=player_embedded

Share/Save/Bookmark